WORKSHOPY

SYSTEMIKA V ŽIVOTE
& KNIHA V PRAXI

O Workshope

Prezentácia systemického prístupu spojená s diskusiou a praktickými príkladmi.

Udalosť približujúca kľúčové systemické princípy a vzorce tak ako v knihe Princípy systemickej práce od autorov Jan Jacob Stam a Bibi Schreuder, ktorú sme preložili.

Cieľom stretnutia:
- je porozumieť, prečo sa nám opakujú určité situácie v živote, napriek našej snahe, aby sa neopakovali
- oboznámiť sa s prístupom, ktorý vďaka rozšíreniu vnímaia kontextu v ktorom žijeme pomáha chápať, zažiť a rozuzliť korene opakujúceho za problému.

V prípade záujmu možnosť zúčastniť sa uceleného praktického programu k trom základným systemickým princípom, ktorý začina 11. januára úvodnou prezentáciou (vstup zdarma) a následne program 4x1 deň začína 13. februára 2024.


Kurz je určený pre

 • záujemcov o sebarozvoj
 • koučov
 • manažérov a lídrov
 • ľudí, ktorí pracujú s inými ľuďmi
 • Lektori

  Dalibor Bednařík

  Psychológ a prvý slovenský externý ICF PCC kouč. Od roku 2011 2x ročne vedie vlastné výcviky Integratívneho koučingu, ktorý je postavený na princípoch polarít a systemiky. V roku 2019 získal ocenenie Kouč Roka.

  Helena Ballová

  Zakladateľka Inštitútu systemickej práce a konštelácií (iSPAK) pod ktorým organizuje a vedie tréningy systemického prístupu a konštelácií nielen pre budúcich lektorov, ale pre všetkých, ktorých táto metóda zaujíma. 

  Termín

  11. január 2024 17:00 - 19:30 hod.

  Miesto:
  KafeLampy
  Černyševského - Petržalka, Bratislava

  Cena

  vstup voľný - potrebná registrácia

  Mohlo by vás zaujímať

  Systemický koučing

  Systemický prístup je zameraný na nás v kontexte s prostredím v ktorom žijeme. Ak už máte výcvik, alebo akékoľvek vzdelanie v koučingu, tak tento kurz Vám pomôže pozrieť sa na koučing z inej perspektívy. viac

  Individuálny koučing a
  mentoring

  Dobrý kouč poskytuje príležitosť vyjadriť, predostrieť, rozobrať, vyjasniť a vyriešiť rôzne druhy problémov. Koučing pomáha nájsť riešenia na témy, ktoré sa nám opakujú, alebo sú pre nás nové. viac

  Polarity

  Práca s polaritami je základom kvalitného, spokojného a úspešného života. Vnímanie polarít, ich riadenie a akceptovanie ich ako prírodzenej zákonitosti. V každej oblasti života sa nachádzajú. viac